IMG_9777.JPG
 

We keep our focus simple so we can have the biggest impact possible. Everything we do as a church is filtered through our focus on helping every person live the full life for which God created all of us. 

WE'RE SAVING YOU A SEAT THIS SUNDAY AT 9:30AM & 11AM
STAY CONNECTED.

Download the Canton Nazarene Connect App, create a profile, and stay connected through videos, sermons, prayer groups and more.

google play icon.png
App Store Icon.png
KNOW GOD
WEEKEND SERVICES

God wants us to know Him personally. More than religion, God wants relationship. Our weekend services are focused on that relationship.  We do our best to communicate on Sunday in a clear way what it means to live in a relationship with God all week long.

FIND FREEDOM
SMALL GROUPS

God desires unity in His family. Connecting with people in Small Groups is a practical and fun way to find life-changing community. The spiritual journey God has for us was never meant to be taken alone. Real freedom from sin, guilt, worry, anxiety is all found in relationships.

DISCOVER PURPOSE 
GROWTH TRACK

God’s ultimate goal for you is to reach your full potential in Him. Discover how your life was intentionally designed to contribute to the world what only you can. Over three sessions, we take you on a journey of discovering who we are as a church family and your unique place in it.

MAKE A DIFFERENCE
SERVE TEAMS

It's not just enough to know your special gifts and sphere of influence, you need to act. As a community of faith, we love our neighbors  through what we call Serve Teams. When you get on a Serve Team and make a difference in Jesus' name, you will experience true joy.

FAQ

Otel Koltuğu nedir ?


  • Sitemizde Otel Mobilyaları “Lobi Koltukları, Lobi Kanepeleri, Yatak Olan Tekli Koltuklar ve Yatak Olan İkili Koltuklar” olarak dört kategoriye ayrılmıştır. Lobi Koltukları otel lobilerinizde müşterilerinizin rahatlığını sağlayacak şekilde tasarlanmış koltuklardır, Lobi Kanepeleri ise lobilerinizde kalabalık bir ortam varsa çoklu oturma seçenekleriyle sizlere yerden tasarruf yapmanızı sağlar.

  • Yatak Olan Tekli Koltuklar ise otel odalarında tekli olacak şekilde hem koltuk hem yatak olabilen konforlu rahat ve maliyetine göre oldukça kaliteli koltuklardır. Yatak Olan İkili Koltuklar ise otelinizin çift kişilik odalarında kullanabileceğiniz hem rahat hem uygun koltuklardır. Sitemizde bu kategorilere ait çokça ürün mevcuttur sizlerde sitemizden beğendiğiniz bir ürün hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Otel Koltukları alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?


1-Sağlık

2-Ergonomik

3-Tasarım

4-Kullanılan deri-kumaş kalitesi

5-Fiyat

  • İlk olarak tabi ki bizlerin sağlığı önemli olan onun için omurgamıza zarar verecek yapıda olan koltuklar almaktan kaçmalıyız. Dik bir biçimde oturduğumuzda bizleri rahatsız etmeyip rahatlatacak bir otel mobilyası tercih etmeliyiz.

  • İkinci olarak ise ergonomik olması oturduğumuz mobilyalar, yatak olan koltukların açılış ve kapanışı kolay olmalıdır. Kolay olmasının yanı sıra kaliteli malzeme, iç iskelet kullanılması bunların hepsi bir koltuğun ergonomik olmasını sağlayan şeylerdir.

  • Tasarım başlıca maddeler arasındadır çünkü otelinizin genelinde kullandığınız renklere yakın renklere genellikle yöneleceksiniz koltuk siparişi olarak istediğiniz renklerde üretim yapabiliyoruz ve ürün tasarımlarımızın çoğu bizim patentimizdedir.

  • Kullanılan deri-kumaş kalitesi biz koltuk siparişi olarak renk kartelamızı sitemizin alt kısmında sizlerle paylaştık bunların dışında bir renk istenmesi durumunda müşteri temsilcilerimizle konuşup ilgili rengi bize bildirebilirsiniz. Kullandığımız deri-suni deri-kumaş silinebilir özelliktedir ve oturma hissi rahat ve kalitelidir.

  • Fiyat önemli bir unsurdur, diğer kurumlara göre uygun olmamızın sebebi aracı kullanmayıp maliyetten düşmemizdir hem kaliteli ürünler çıkarıp hem de piyasaya uygun ürünler çıkarıyoruz.
Otel Koltuklarından istediğim adet ve renkte alabilir miyim ?


  • Sadece bu koltukları değil sitemizdeki diğer ürünleri istediğiniz renk ve adette alabilirsiniz, renk kartelası sitemizin alt kısmında yer almakla beraber daha fazla bilgi için İletişim menüsüden bize ulaşabilirsiniz.

FACILITIES MAP

 
Facilities Map 2021.png